Background Image

ÖZELLİKLER

Lawoud'u kullanmak çok kolay!

Lawoud'a sadece 10 saniyede üye olarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Screenshot

Kullanıcı dostu mobil uyumlu ara yüz.

Lawoud, şimdiye kadar kullandığınız en yenilikçi ve en kullanıcı dostu hukuk otomasyonu olacak. Lawoud'u şimdi keşfedip 1 hafta ücretsiz deneyebilirsiniz.

ÜCRETSİZ DENE


Lawoud'un hukuk hayatınıza
çag atlatacak özellikleri ile tanısın!

Mobil Uyumlu Web Sitesi

10 SANİYEDE HAZIR

Dijital çağa ayak uydurmanın ve müvekkil-icra borçlusu ilişkilerinizi yönetmenin en kolay yolu, hukuk otomasyonunuz ile birebir uyumlu çalışan bir web sitesidir.
Bu yüzden Lawoud'a üye olduğunuz anda mobil uyumlu bir web sitesi sistem tarafından otomatik açılır. Kendi alan adınız ile kullanabileceğiniz bu web sitesi üzerinden müvekkilleriniz ve personelleriniz kullanıcı adları ve şifreleri ile giriş yapabilirler.
Ayrıca web sitenizde 12 bankanın sanal posu da kullanıma hazırdır. Müvekkilleriniz ve icra borçlularınız kredi kartları ile web sitenizden güvenli bir şekilde ödeme yapabilirler.

Dava ve Duruşma Takibi

YENİLİKÇİ YAKLAŞIM

Lawoud'a kayıtlı herhangi bir müvekkilinize dava eklediğinizde, o dava ile ilgili her bilgiye tek sayfadan ulaşabilirsiniz. Davanıza ait evraklar, dosya bilgileri, dava bilgileri ve o davaya ait duruşmalara kadar herşey kontrolünüz altındadır.
Davalara eklediğiniz her duruşma otomatik olarak SMS hatırlatma servisine de kaydedilir ve duruşmadan bir gün önce hem duruşmaya girecek olan avukata hem de eğer izin verdiyseniz müvekkilinize sistem tarafından otomatik hatırlatma SMS'i gönderilir.
Böylece duruşmalarınızı asla kaçırmaz ve ajanda tutmak zorunda kalmazsınız.

E-Tahsilat

NAKİT AKIŞINIZI HIZLANDIRIN

Lawoud'un E-Tahsilat servisi hukuk sektöründeki en yenilikçi ve katma değeri en yüksek ödeme alt yapısı özelliklerine sahiptir. Lawoud kullanmaya başladığınız anda 12 bankanın sanal posuna sahip olursunuz. Bu sayede müvekkilleriniz ve icra borçlularınız size yapacakları ödemeleri kredi kartları ile gerçekleştirebilirler. Onlar ödemelerini 9 taksitte yapsalar bile bankalar paranızın tamamını hesabınıza aktarır.
Müvekkilleriniz ya da icra borçlularınız yapacakları ödemeleri size ücretsiz sağladığımız web sitenizden yapabilecekleri gibi, sizin Lawoud yönetim panelinizden gönderebileceğiniz E-Tahsilat SM^S'inde ki ödeme linkine tıklayarak da yapabilirler. Böylece hem nakit akışınız hızlanır hem de gereksiz telefon trafiğinden kurtulursunuz.

Müvekkillerinize Özel Panel

KURUMSAL BİR DURUŞ

Lawoud panelinizden eklediğiniz her müvekkilinizin cep telefonuna bir SMS gider. Bu SMS'te Müvekkilinizin kullanıcı adı ve şifresi bulunur. Müvekkiliniz size ücretsiz sağladığımız web sitenizdeki Online İşlemler menüsünden giriş yaparak onunla paylaştığınız evrakları görüntüleyebilir, size yapması gereken ödemeleri görüp kredi kartıyla anında ödeme yapabilir.
Ayrıca Lawoud panelinizden müvekkilinize verdiğiniz görevleri de yine bu sayfadan takip edebilir ve müvekkiliniz verdiğiniz görevi tamamladığında size anında bildirim gider.

Görev Yönetimi

TAKIM ÇALIŞMASI İLE TANIŞIN

Lawoud'un görev yönetimi özelliği ile gerek hukuk büronuzdaki iş akışınızın, gerekse de kendi yapılacaklar listenizin kontrolü sürekli elinizin altında olur. Personelinize ya da müvekkilinize telefonla ya da sözlü olarak görevler vermeniz hem zamanla kafa karışıklığına hem de işlerinizin yavaşlamasına sebep olur. Lawoud üzerinden verdiğiniz görevlerde ise durum böyle değildir.
Lawoud'un görev yönetimi bölümünden personelinize ya da müvekkilinize görev verdiğiniz anda ilgili kişiye hemen e-posta ve bildirim gider. Görev verdiğiniz kişi görevi yapmaya başladığında ve bitirdiğinde ise bu sefer de size e-posta ve bildirimler gelir ve sürecin tamamına hakim olursunuz. Disiplin budur.

Icra Borçlunuza Anında Ulaşın

TCKN İLE E-TAHSİLAT

İcra borçlunuzun güncel iletişim bilgisi elinizde yok mu? TCKN ile E-Tahsilat özelliği sayesinde icra borçlularınızın sadece TCKN bilgisini girerek onlara E-Tahsilat ödeme SMS'inin gitmesini sağlayın. Lawoud'a icra borçlunuzun TCKN bilgisini girdiğinizde sistem otomatik olarak Türkiye'de ki 3 GSM operatörünü de sorgular ve hangi operatörde girdiğiniz TCKN bilgisine kayıtlı bir GSM numarası varsa o numaraya hemen E-Tahsilat SMS'i gönderilir.
Borçlunuz bu SMS'teki linke tıklayarak ödemesini kredi kartıyla yapar.

Screenshot

Anlaşılır mobil ara yüz.

TÜM MOBİL CİHAZLARLA UYUMLU

Lawoud, şimdiye kadar kullandığınız en yenilikçi ve en kullanıcı dostu hukuk otomasyonu olacak. Lawoud'u şimdi keşfedip 1 hafta ücretsiz deneyebilirsiniz.

ÜCRETSİZ DENE

Sizi aramamızı ister misiniz?

Sizi istediğiniz gün ve saatte arayabilir, Lawoud hakkında detaylı bilgi verebiliriz.

İLETİŞİM FORMU DOLDURUN